sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens Jadon 8 Eye Boots

Kvalitní výrobek Dr. Martens Jadon 8 Eye Boots originál od značky Dr. Martens seženete na našich stránkách teď právě extra se slevou. Momentálně k dispozici za 4 325 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens Jadon 8 Eye Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 325 5 750 Kč Sleva -24%

Divoká evoluce naší 8oké boty, Jadon si zachovává všechny své původní detaily-drážkované okraje, žluté prošívání a patní smyčku-a přidává robustní, posilující podrážku platformy.

Vnitřní kotník na zip
Vyrobeno z klasické leštěné hladké kůže Dr. Martens, lehce strukturované, vysoce odolné kůže s jemným leskem
Postaven na trvanlivé, pohodlné podešvi Dr. Martens se vzduchovým polstrováním, která je odolná vůči olejům a tukům s dobrou odolností proti oděru a skluzu
Výška platformy: 1,5 „

Svršek: 100% kůže
Podšívka: 75% textil, 25% kůže
Podrážka: 100% PVC

Materiál
Originální kůže Dr. Martens: super odolná, s hladkým povrchem vyleštěným do vysokého lesku.

Pokyny pro péči
Nečistoty očistěte vlhkým hadříkem a nechte zaschnout. Poté naneste Dr.Martens Wonder Balsam, Neutral nebo barevný voskový lak podle potřeby pomocí kartáčku na boty Dr.Martens (Neutral lze použít na všechny barvy). Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku druhým čistým kartáčem na boty Dr.Martens. (Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použít 2 štětce na barvu, jeden pro přidání leštidla a druhý, čistý suchý štětec, aby se kůže vyleštila).

Konstrukce
Toto je výrobek společnosti Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně utěsněny a sešity, nejen slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?