sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens Holly Leather Platform

Často hledaný výrobek Dr. Martens Holly Leather Platform od společnosti Dr. Martens máte možnost dostat zrovna dnes za skvělou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 3 900 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens Holly Leather Platform
Více informací >
Značka: Dr. Martens
3 900 5 000 Kč Sleva -22%
Popis

Molly bota loni rozpoutala bouři, a tak ji Dr. Martens vyrobil jako partnera pro zločin. Holly bota je její 3oká sestřička, vybavená stejnou Quad retro podrážkou, odpovídajícími saténovými tkaničkami a velkými, výraznými očky. Na vysoké podrážce s 1,5″ platformou je vyrobena pro lidi, kteří se nebojí vyniknout.

Dodává se se dvěma páry tkaniček, včetně krajky ze saténové stuhy
Extra široká očka
Vyrobeno z klasické Docs DNA, včetně rýhovaných okrajů, viditelného prošívání a poutka na patě
Postaveno na ikonické vzduchově odpružené podrážce Dr. Martens, která je odolná proti oleji a tukům s dobrou odolností proti oděru a skluzu
Goodyear-welted výrobek
Vyrobeno z Buttero, celozrnné hladké kůže se saténovým leskem a luxusním, pružným dojmem
Výška platformy je 1,5″ a výška podpatku je 2″

Svršek: 100% Kůže
Vnitřní: 100% textilie
Podešev: 100% PVC

Materiál: Tato celozrnná hladká kůže má saténově lesklou povrchovou úpravu a luxusní poddajnost.

Návod na údržbu: Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem a nechte zaschnout, poté aplikujte Dr. Martens čirý nebo barevný voskový lak podle potřeby pomocí kartáče na boty Dr. Martens (neutrální lze aplikovat na všechny barvy). Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku pomocí druhého čistého kartáče na boty Dr. Martens. (Doporučujeme použít dva štětce na barvu, jeden pro přidání leštidla a druhý, čistý suchý štětec, aby se kůže vyleštila pro dosažení nejlepších výsledků).

Konstrukce: Goodyear Welted