sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens Audrick Leather Platfrom Chelsea Boots Brando

Akční kus Dr. Martens Audrick Leather Platfrom Chelsea Boots Brando od výrobce s dobrým jménem Dr. Martens lze zakoupit v naší aktuální nabídce levně! V současnosti pořídíte za cenu 4 325 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens Audrick Leather Platfrom Chelsea Boots Brando
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 325 5 750 Kč Sleva -24%

Vysoká platforma, kterou můžete nosit každý den. Bota Audrick Chelsea stojí na radikálním přepracování naší proslulé platformy Quad — s inovativní dvoudílnou konstrukcí. Lehká mezipodešev EVA a podešev z PVC s hlubokým, přehnaným zapínáním. Vyrobeno z naší klasické kůže Brando, která postupem času vytváří opotřebovaný vintage vzhled. Střet dědictví a neochvějné inovace DM.

Brando je celozrnná vosková kůže, která časem vypadá ještě lépe. Pevná a trvanlivá, můžete s ní zacházet a vytvoří opotřebovaný vintage vzhled Tato vyvinutá platforma skrývá výšku naší proslulé Quad podrážky do lehké konstrukce. Podešev Quad Neoteric s délkou 1 7/8 palce má lehkou mezipodešev EVA a podešev z PVC s hlubokými, robustními výztuhami.
Obsahuje zesílenou verzi našeho ochranného vzoru DMS běhounu.
Konstrukce – Vyrobeno s našimi lemovanými liniemi Goodyear, které jsou tepelně utěsněny při 700 °C a vyztuženy naším typickým lemovým stehem
Výška podrážky – Výška platformy: 1 1/2 palce; Výška podpatku: 1 7/8 in Footbed – Tenčí a zúžený tvar