sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens Audrick Leather Platfrom Boots

Ve slevě tento výrobek Dr. Martens Audrick Leather Platfrom Boots od výrobce Dr. Martens získáte u nás teď skutečně výhodně. V současnosti za 4 900 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens Audrick Leather Platfrom Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 900 5 750 Kč Sleva -14%

Věžová plošina. S každodenní nositelností. Tyto nově vyvinuté boty zabalí celou výšku naší proslulé platformy Quad do špičkové lehké konstrukce. Nasazené na inovativní dvoudílné podrážce — lehká mezipodešev z EVA a podešev z PVC s robustními hlubokými výztuhami — přinášejí nižší váhu a lepší postoj. DM je na plné hlasitosti. Boty jsou označeny veškerou naší charakteristickou DNA, včetně vylepšené edice našeho nezaměnitelného dezénu DMS, stejně jako žlutého prošívání lemů a skriptované patní smyčky AirWair.

Nappa Lux je klasická kůže nappa – měkká a hladká na dotek Naše lemované linie Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 °C a vyztuženy naším typickým lemovým stehem Výška platformy je 1,8″

Svršek – 100% Kůže
Vnitřní – 60% Kůže 40% Textil
Podešev – 100% PVC

Materiál – Klasická kůže napa, měkká a hladká na dotek.
Konstrukce – Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense pro lidi, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni umožňují jednoduché siluety Dr. Martense jejich nositelům přijmout boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni, jejich pověstná odolnost a pohodlí je činí ideálními pro nelítostný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy tak: Dr. Martens byly původně skromné pracovní boty, které se dokonce v jedné fázi prodávaly jako zahradnické boty. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejvýznamnějších značek moderní éry?