sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 2976 Smooth Leather Platform Chelsea Boots

Hodně žádaný produkt Dr. Martens 2976 Smooth Leather Platform Chelsea Boots od výrobce se skvělou pověstí Dr. Martens lze získat aktuálně na webu za super cenu! Nyní pořídíte jen za 4 900 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 2976 Smooth Leather Platform Chelsea Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 900 5 750 Kč Sleva -14%

První bota Dr. Martens Chelsea byla vyrobena v 70. letech, ale skutečný styl pochází z viktoriánské éry. Dnes je bota 2976 Chelsea úhledným, nekompromisně módním vzhledem pro všechna pohlaví-a díky spolehlivému uchycení a snadno zapínatelnému a snadno sundatelnému elastickému klínu je to univerzální bota, která funguje se vším.

V této sezóně získává bota povzbuzující účinek díky agresivní podrážce s platformou 1 1/2 palce-a nyní přichází v bílé hladké hladké kůži.

Elastické klíny
Navlékací styl boty Chelsea
Vyrobeno na ikonické a pohodlné podrážce Dr. Martens se vzduchovým odpružením a běhounu komanda
Vyrobeno tak, aby vydrželo s odolným lemem Goodyear
Vyrobeno ze všech klasických DNA Docs, včetně rýhovaných boků, patní smyčky a žlutého prošívání
Vyrobeno z originální hladké kůže Dr. Martens Smooth
Výška platformy: 1 1/2 palce; Výška podpatku: 1 7/8 palců

Materiál – Odolný a skvěle tuhý na začátek, naše hladká kůže může být vyleštěna do lesklého lesku nebo uměle odřená v závislosti na vašich preferencích.

Pokyny pro péči – Nečistoty setřete vlhkým hadříkem. Dr. Martens Wonder Balsam naneste na vnější stranu obuvi, aby byla kůže pružná, pevná a hladká. Po zaschnutí energicky vyleštěte do požadovaného lesku čistým kartáčem na boty Dr. Martens. Opakujte pravidelně, abyste prodloužili životnost obuvi.

Konstrukce – Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?