sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 2976 Smooth Leather Chelsea Boot

Nejprodávanější produkt Dr. Martens 2976 Smooth Leather Chelsea Boot od našeho předního výrobce Dr. Martens pohodlně získáte tady teď za extra cenu! Nyní pořídíte za super cenu 3 750 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 2976 Smooth Leather Chelsea Boot
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
3 750 5 000 Kč Sleva -25%

Zatímco první boty Dr. Martens 2976 Chelsea byly vyrobeny na počátku 70. let, původní styl má viktoriánský původ. Farmáři si oblíbili jistý střih a snadno se nasazující elastický kotníkový klínek – kickass styl byl jen nečekaný vedlejší efekt. Boty Chelsea 2976 jsou dnes elegantním a nekompromisně módním vzhledem pro obě pohlaví.

Tato bota, která je součástí naší kolekce Lost Archives, je vyrobena z klasické kůže Dr. Martens Smooth, lehce texturované, vysoce odolné kůže s jemným leskem. 2976 nabízí veškerou charakteristickou Doc’s DNA, jako je náš ikonický žlutý steh, vzduchem odpružené podrážky a napsaná poutka na patě.

Svršek: 70% kůže, 30% elastan
Podšívka: 55% kůže, 45% textil
Podešev: 100% PVC

Materiál: Odolná a na začátku skvěle tuhá, naše hladká kůže může být vyleštěna do jemného lesku nebo umně odřená v závislosti na vašich preferencích.

Návod na údržbu: Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem a nechte zaschnout, poté naneste Dr.Martens Wonder Balsam, neutrální nebo barevný voskový lak podle potřeby pomocí kartáče na boty Dr.Martens (Neutral lze nanést na všechny barvy). Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku pomocí druhého čistého kartáče na boty Dr.Martens. (Doporučujeme použít 2 kartáče na každou barvu, jeden pro přidání leštidla a druhý, čistý suchý kartáč, aby se kůže vyleštila pro nejlepší výsledky).

Konstrukce: Jedná se o lemovaný produkt Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně svařeny a sešity, nikoli pouze slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.