sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 2976 Leather Chelsea Boots

Akční produkt Dr. Martens 2976 Leather Chelsea Boots pocházející od značky Dr. Martens je dostupný tady teď právě ve výhodné akci. V současnosti za 3 500 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 2976 Leather Chelsea Boots
Více informací >
Značka: Dr. Martens
3 500 5 000 Kč Sleva -30%
Popis

Boty Dr. Martens 2976 Chelsea jsou elegantní, nekompromisně módní záležitostí pro muže i ženy. Tato snadno nazouvatelná a vyzouvatelná bota je vyrobena z přirozeně zoufalé kůže Crazy Horse a díky svému elastickému kotníkovému klínu zaručuje pohodlné nošení.

Elastické klíny
Chelsea boot styl
Vyrobeno ze všech klasických dokumentů Docs, včetně rýhovaných boků, patní smyčky a viditelného prošití
Postavený na ikonické podrážce Dr. Martens se vzduchovým polstrováním, která je odolná vůči oleji a tukům, s dobrou odolností proti oděru a skluzu

Svršek: 70% kůže, 30% guma
Podšívka: 55% kůže, 45% textil
Podrážka: 100% PVC

Materiál: Crazy Horse je těžká kůže s tvrdým, opotřebovaným vzhledem, která dává oblíbený povrch bez tvrdé práce.
Konstrukce: Toto je výrobek společnosti Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně utěsněny a sešity, nejen slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.

Pokyny k péči: Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem a nechte uschnout, poté naneste Dr. Martens Wonder Balsam, přidejte do obuvi pomocí houbičkového aplikátoru dodaného s výrobkem. Alternativně, pokud je požadována vyšší úroveň poddajnosti, lze použít Dr. Martens Neutral Dubbin podle pokynů k aplikaci produktu.