sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 2976 Hi Chelsea Boots

Ve slevě výrobek Dr. Martens 2976 Hi Chelsea Boots od výrobce s mnohaletou tradicí Dr. Martens snadno najdete momentálně za outletovou cenu! Zrovna nyní za cenu 4 675 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 2976 Hi Chelsea Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 675 5 500 Kč Sleva -15%

Dr. Martens 2976 Ahoj Chelsea Boot Black
Zatímco první bota Chelsea 2976 Dr. Martens byla vyrobena na počátku 70. let, původní styl má viktoriánský původ. Farmáři si oblíbili jistý střih a snadno se nasazující a snadno svlékací elastický kotníkový klínek – kickass styl byl jen nečekaný vedlejší efekt. Boty Chelsea 2976 jsou dnes elegantním a nekompromisně módním vzhledem pro obě pohlaví.

PODROBNOSTI O PRODUKTU: Natahovací styl, s elastickými klínky
Tato bota, která je součástí kolekce DM ‚Lost Archives‘, je vyrobena z klasické kůže Dr. Martens Smooth, lehce texturované, vysoce odolné kůže s jemným leskem.
Poskytuje veškerou charakteristickou doktorovu DNA, jako je ikonické prošívání, drážkované boky a napsané poutka na patě

Přitažlivost Dr. Martense pro lidi, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni umožňují jednoduché siluety Dr. Martense jejich nositelům přijmout boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni, jejich pověstná odolnost a pohodlí je činí ideálními pro nelítostný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy tak: Dr. Martens byly původně skromné pracovní boty, které se dokonce v jedné fázi prodávaly jako zahradnické boty. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejvýznamnějších značek moderní éry?