sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 2976 Chelsea Boots

Unikátní produkt Dr. Martens 2976 Chelsea Boots od výrobce se skvělou pověstí Dr. Martens jde získat teď ve výhodné akci. Právě lze objednat jen za 4 475 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 2976 Chelsea Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 475 5 250 Kč Sleva -14%

Klasická bota Chelsea. Přemýšlel, aby přijal zimu. Tyto boty s kožešinovou podšívkou jsou vyrobeny z materiálu Valor WP, z těžké kůže s robustním zdrsněným povrchem, a jsou vybaveny měkkou fleecovou podšívkou a fleecovou podšívkou pro optimální teplo. Boty WarmWair, které byly navrženy pro pohodlí, mají svinuté horní linie pro pohodlné nošení. Jsou označeny veškerou naší podpisovou DNA a jsou na podrážce Smoke DMS vyztužené žlutým prošíváním.
2976 je odolný Docs na klasické botě Chelsea. Vyrábí se od 70
Valor WP je poddajná, voděodolná kůže s mírně převrácenou povrchovou úpravou
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem
Teplá, odolná a odolná proti zimě: WarmWair je měkká izolovaná podšívka vyrobená ze pečlivě vybraných materiálů

Materiál
Přírodní charakter voskovitého plného zrna

Konstrukce
Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?