sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1B60 Virginia Leather Knee High Boots

Tento akční kousek Dr. Martens 1B60 Virginia Leather Knee High Boots od kvalitní značky Dr. Martens jednoduše získáte aktuálně za příznivou cenu! Nyní pořídíte jen za 5 325 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1B60 Virginia Leather Knee High Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
5 325 6 250 Kč Sleva -14%

MATERIÁL: Měkká, jemnozrnná kůže, která je ošetřena tak, aby byla hladká a pružná, naše Virginia kůže je typicky barvená a je nabízena v různých jasných barvách.

KONSTRUKCE: Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense pro lidi, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni umožňují jednoduché siluety Dr. Martense jejich nositelům přijmout boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni, jejich pověstná odolnost a pohodlí je činí ideálními pro nelítostný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy tak: Dr. Martens byly původně skromné pracovní boty, které se dokonce v jedné fázi prodávaly jako zahradnické boty. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejvýznamnějších značek moderní éry?