sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1490 Smooth Black

Tento vynikající produkt Dr. Martens 1490 Smooth Black od dodavatele kvalitních produktů Dr. Martens můžete pořídit právě dnes za super cenu! Výhodně za 3 950 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1490 Smooth Black
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
3 950 5 250 Kč Sleva -24%

Boty 1490 s 10 oky jsou klasickou punkovou siluetou Dr. Martense – šněrované ještě výš pro lepší vzhled.

Bota na 10 očí
Vyrobeno z klasické Doc’s DNA, včetně drážkovaných okrajů, žlutého prošívání a poutka na patě
Postaveno na ikonické vzduchově odpružené podrážce Dr. Martens, která je odolná proti oleji a tukům, s dobrou odolností proti oděru a skluzu

Svršek: 100% Kůže
Podšívka: 75 % textilie, 25 % kůže
Podešev: 100% PVC

Materiál:
Odolná a na začátku skvěle tuhá, naše hladká kůže může být vyleštěna do jemného lesku nebo umně odřená v závislosti na vašich preferencích.

Pokyny pro péči:
Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem a nechte zaschnout, poté naneste Dr.Martens Wonder Balsam, neutrální nebo barevný voskový lak podle potřeby pomocí kartáče na boty Dr.Martens (Neutral lze aplikovat na všechny barvy). Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku pomocí druhého čistého kartáče na boty Dr.Martens. (Doporučujeme použít 2 kartáče na každou barvu, jeden pro přidání leštidla a druhý, čistý suchý kartáč, aby se kůže vyleštila pro nejlepší výsledky).

Konstrukce:
Jedná se o výrobek značky Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně svařeny a sešity, nikoli pouze slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.