sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1461 Smooth Leather shoes

Tento unikátní produkt Dr. Martens 1461 Smooth Leather shoes od značky s tradicí a dobrou pověstí Dr. Martens máte možnost pořídit momentálně na webu za parádní cenu! Momentálně k dispozici za 3 200 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1461 Smooth Leather
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
3 200 4 250 Kč Sleva -24%

Originály dokumentů. Ve více odstínech než kdy jindy. Každou sezónu vylepšujeme naši sbírku o klasické barvy z trezoru DM. Tyto boty 1461, vyrobené z naší původní pevné hladké kůže, zůstávají věrné šest dekád staré siluetě. Boty sedí na robustní vzduchem odpružené podrážce, vyztužené naším charakteristickým žlutým prošíváním-přesně tak, jak to mají od začátku.

1461 je na druhém místě za výrobní linkou DM a je tříokou obuví prosazovanou svou univerzálností
Odolná a skvěle odolná, naše hladká kůže může být vyleštěna, aby se leskla nebo odřela. Je to na tobě. Čistěte vlhkým hadříkem a ošetřujte leštidlem na boty Dr. Martens
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem

Svršek: 100% kůže
Vnitřek: 60% kůže / 40% textil
Podrážka: 100% PVC

Materiál: hladká kůže potažená PU s matným povrchem
Pokyny pro péči: Lehce otřete vlhkým hadříkem a chraňte pomocí našeho Ultra Protectoru
Konstrukce: Toto je výrobek společnosti Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně utěsněny a sešity, nejen slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.