sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1461 Quad Patent Leather Platform

Designový výrobek Dr. Martens 1461 Quad Patent Leather Platform od známé společnosti Dr. Martens jednoduše naleznete na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně! Akční ceny od 4 250 Kč.
EAN: 190665379587
Dámská obuv Dr. Martens 1461 Quad Patent Leather Platform
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 250 5 000 Kč Sleva -15%

Vyšší. Tvrdší. V této sezóně je naše původní obuv 1461 ještě vylepšena. Tříoká bota je postavena na skládané platformě Quad a je vyrobena z vysoce lesklé kůže Lamper a je označena naším nezaměnitelným žlutým prošíváním.

1461 je na druhém místě za výrobní linkou DM a je tříokou obuví prosazovanou svou univerzálností
Patent Lamper je jemně zrnitá kůže, potažená, aby poskytla vysoký lesk a lesklý povrch. Čistěte vlhkým hadříkem a vraťte mu lesk pomocí patentového čističe Dr. Martens
Výška platformy: 1,85 “

HORNÍ: 100% potažená kůže
Vnitřek: 60% kůže 40% textil
PODRÁŽKA: 100% PVC

Materiál: Tato jemně zrnitá kůže je potažena, aby poskytla vysoce lesklý a lesklý povrch.

Pokyny pro péči: Otřete veškeré nečistoty vlhkým hadříkem. Nechte zaschnout. K obnovení lesku použijte patentový čistič Dr Martens.
Konstrukce: Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?