sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1461 Quad

Žádaný výrobek Dr. Martens 1461 Quad od spolehlivého výrobce Dr. Martens jednoduše můžete získat zde levně! Nyní získáte od 4 250 Kč.
EAN: 190665392593
Dámská obuv Dr. Martens 1461 Quad
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 250 5 000 Kč Sleva -15%

Kultovní klasika 1461 dosahuje nových výšin díky robustní platformové podrážce-doposud nejvyšší značce. Podpisový lem Goodyear s rozpoznatelným žlutým prošitím znamená trvalou trvanlivost.

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?