sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1461 Mono Smooth Leather

Tento výjimečný kus Dr. Martens 1461 Mono Smooth Leather od oblíbené značky Dr. Martens naleznete aktuálně na webu v akci! Akční ceny od 3 325 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1461 Mono Smooth Leather
Více informací >
Značka: Dr. Martens
3 325 4 250 Kč Sleva -21%
Popis

Toto je náš monochromatický 1461 – jednobarevný závazek od špičky až k patě, včetně podrážky, lemu, stehu, oček, tkaniček, poutek na patě a podšívky. Vyberte si z černé nebo bílé z naší klasické hladké kůže, lehce strukturovaného a vysoce odolného materiálu s jemným leskem.

Tato unisex bota se 3 oky je vyrobena s veškerou klasickou Doc’s DNA, včetně drážkovaných stran a viditelného prošívání. Tato bota, vyrobená tak, aby vydržela, je vyrobena pomocí jedné z nejlepších metod konstrukce: Goodyear Welt – což znamená, že svršek a podešev jsou sešity naším tepelně utěsněným Z-welt stehem. Bota sedí na naší ikonické podrážce AirWair™, která je odolná proti olejům a tukům s dobrou odolností proti oděru a skluzu.

Svršek: 100% Kůže
Podšívka: 55 % kůže, 45 % textilie
Podešev: 100% PVC

Materiál: Odolná a na začátku skvěle tuhá, naše hladká kůže může být vyleštěna do jemného lesku nebo umně odřená v závislosti na vašich preferencích.

Návod na údržbu: Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem a nechte zaschnout, poté naneste Dr.Martens Wonder Balsam, neutrální nebo barevný voskový lak podle potřeby pomocí kartáče na boty Dr.Martens (Neutral lze nanést na všechny barvy). Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku pomocí druhého čistého kartáče na boty Dr.Martens. (Doporučujeme použít 2 štětce na každou barvu, jeden pro přidání leštidla a druhý, čistý suchý štětec, aby se kůže vyleštila pro nejlepší výsledky).

Konstrukce: Jedná se o lemovaný produkt Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně svařeny a sešity, nikoli pouze slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.