sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1461 Hardware Leather

Oblíbený a kvalitní produkt Dr. Martens 1461 Hardware Leather od skvělé značky Dr. Martens lze nakoupit zde trvale výhodně. Aktuálně za 3 625 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1461 Hardware Leather
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
3 625 4 250 Kč Sleva -14%

Klasická silueta, která vyrazila zářez. Tyto nové sezónní boty jsou doplněny o očka z broušeného růžového zlata pro nadčasově prémiový pocit. Boty jsou vyrobeny z ušlechtilé kůže Wanama se saténovým leskem a jsou opatřeny klasickými značkami DM: žlutým prošíváním a podešví Trans DMS.

1461 je na druhém místě za výrobní linkou DM a je tříokou obuví prosazovanou svou univerzálností
Wanama je lehká kůže se saténovým leskem. Čistěte vlhkým hadříkem a ošetřujte leštidlem na boty Dr. Martens
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem

Materiál
Měkký hladký analin s lehkou strukturou a saténovým leskem

Pokyny pro péči
Nečistoty očistěte vlhkým hadříkem a nechte uschnout, poté podle potřeby naneste Dr. Martens Neutral nebo barevný voskový lak. Naneste na obuv kartáčem na boty Dr. Martens. Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku. (Doporučujeme použít 2 štětce na barvu – jeden pro přidání lesku a druhý pro leštění pro dosažení nejlepších výsledků).

Konstrukce: Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?