sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1461 Gaucho Crazy Horse

Hodně prodávaný výrobek Dr. Martens 1461 Gaucho Crazy Horse od společnosti Dr. Martens je dostupný již dnes za báječnou cenu! Zrovna nyní za cenu 3 325 Kč.
Pánská obuv Dr. Martens 1461 Gaucho Crazy Horse
Více informací >
Značka: Dr. Martens
3 325 4 250 Kč Sleva -21%
Popis

Součástí kolekce Classic 3 Eyelet 1461 Shoe Crazy Horse je kůže přírodního typu s opotřebovaným, ošuntělým vzhledem. Vyrobeno z Goodyear Welt, svršek a podešev jsou tepelně utěsněny a sešity Instrukce pro péči: Setřete nečistoty vlhkým hadříkem, ujistěte se, že boty jsou suché, poté aplikujte patentovaný silikonový nebo voskovaný produkt určený pro voskové mastné kůže – jako je Dr Martens Wonder Balsam

Svršek: 100% Kůže
Podšívka: 55% kůže, 45% textil
Podešev: 100% PVC

Materiál: Crazy Horse je těžká kůže s houževnatým, opotřebovaným vzhledem, který poskytuje oblíbený povrch bez tvrdé práce.

Pokyny pro péči:
Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem a nechte zaschnout, poté naneste Dr. Martens Wonder Balsam, přidejte na boty pomocí houbového aplikátoru dodávaného s výrobkem. Alternativně, pokud je požadována vyšší úroveň pružnosti, lze použít Dr. Martens Neutral Dubbin podle pokynů pro aplikaci na produktu.

Konstrukce:
Jedná se o výrobek značky Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně svařeny a sešity, nikoli pouze slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.