sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1461 Double Stitch Leather Shoes

Hodně oblíbený produkt Dr. Martens 1461 Double Stitch Leather Shoes od top značky Dr. Martens lze nakoupit právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Ceny od 2 975 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1461 Double Stitch Leather Shoes
Více informací >
Značka: Dr. Martens
2 975 4 250 Kč Sleva -30%
Popis

Od doby, kdy před 60 lety sjela z výrobní linky první bota Docs, se základní značení na naší obuvi nezměnilo. Ale postupem času se náš žlutý lemový steh a poutko na patě staly symbolem nekonformního přístupu. Na oslavu našeho 60. výročí jsme vytvořili novou kolekci, která vzdává hold našemu základnímu DNA – tím, že ho vytáčí na maximum. Tato bota z roku 1461 je vybavena ne jedním, ale dvěma žlutými stehy přes lem a je vyrobena z hladké kůže Smooth Slice se surovými hranami se žlutým podkladem. Boty jsou našité na kouřové DMS podrážce.

Druhá z výrobní řady DM, 1461 je bota se 3 oky, která je propagována svou všestranností.
Smooth Slice je originální kůže Docs Smooth s přidaným charakterem. Základní barva se liší od horní části – pod ní je vidět kontrastní barva
Naše lemované šňůry Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 °C a vyztuženy naším typickým lemovým stehem

Materiál: Klasická kůže Dr. Martens: odolná, s hladkým povrchem s jasným kontrastním barevným základem

Návod na údržbu: Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem a nechte zaschnout, poté naneste Dr.Martens Neutral nebo barevný voskový lak podle potřeby pomocí kartáčku na boty Dr.Martens. Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku pomocí druhého čistého kartáče na boty Dr.Martens.

Konstrukce: Goodyear Welted