sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 W Arcadia Leather Lace Up Boot

Povedený produkt Dr. Martens 1460 W Arcadia Leather Lace Up Boot od značky se skvělou pověstí Dr. Martens jednoduše můžete získat právě zde za nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 3 325 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1460 W Arcadia Leather Lace Up Boot
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
3 325 4 750 Kč Sleva -30%

Přitažlivost Dr. Martense pro lidi, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni umožňují jednoduché siluety Dr. Martense jejich nositelům přijmout boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni, jejich pověstná odolnost a pohodlí je činí ideálními pro nelítostný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy tak: Dr. Martens byly původně skromné pracovní boty, které se dokonce v jedné fázi prodávaly jako zahradnické boty. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejvýznamnějších značek moderní éry?