sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 Smooth Leather Lace Up Boots

Hodně oblíbený produkt Dr. Martens 1460 Smooth Leather Lace Up Boots od kvalitní společnosti Dr. Martens je dostupný na našich stránkách teď téměř zdarma! Aktuálně výhodně za 4 050 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1460 Smooth Leather Lace Up Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 050 4 750 Kč Sleva -14%

Zavádění původního DM. Ve více odstínech než kdy jindy. Každou sezónu rozšiřujeme naši sbírku o nové odstíny naší jedinečné hladké kůže. Každý pár zůstává věrný šest dekád starému designu boty s podešví v barvě Trans, žlutým prošíváním a černým a žlutým poutkem na patě AirWair.

Narozen 1. 4. 60. Pojmenován na 1460. Během šesti desetiletí se naše 8oká pracovní bota stala ikonickou
Odolná a skvěle odolná, naše hladká kůže může být vyleštěna, aby se leskla nebo odřela
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem

Materiál
Odolná a skvěle tuhá na začátek, naše hladká kůže může být vyleštěna do lesklého lesku nebo uměle odřená v závislosti na vašich preferencích.

Pokyny pro péči
Nečistoty setřete vlhkým hadříkem. Dr. Martens Wonder Balsam naneste na vnější stranu obuvi, aby byla kůže pružná, pevná a hladká. Po zaschnutí energicky vyleštěte do požadovaného lesku čistým kartáčem na boty Dr. Martens. Opakujte pravidelně, abyste prodloužili životnost obuvi.