sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 Serena Faux Fur Lined Ankle Boots

Unikátní a žádaný kousek Dr. Martens 1460 Serena Faux Fur Lined Ankle Boots od kvalitní společnosti Dr. Martens máte možnost sehnat nyní za akční cenu. Akční ceny od 4 100 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1460 Serena Faux Fur Lined Ankle Boots
Více informací >
Značka: Dr. Martens
4 100 5 250 Kč Sleva -21%
Popis

Toto je zimní varianta klasických bot Dr. Martens s 8 oky. Serena má extra tuhou a odolnou podrážku: mohutné drážky s tyčemi a hvězdičkami vespod pro pevný základ. Ještě lepší? Je podšitá měkkou, bohatou umělou bílou kožešinou. Původní Doc DNA je však stále neporušená – jako žluté prošívání, drážkované strany a patní smyčka. Zima to nikdy neviděla přijít.

Serena je zkonstruována na naší ikonické vzduchově odpružené podrážce, která je odolná proti oleji a tuku s dobrou odolností proti oděru a skluzu – a existuje již od roku 1960. Tato bota je prošita Goodyear, což znamená, že svršek a podešev jsou šity dohromady v našem horku – utěsněný z-welt steh. Je vyrobena z Burnished Wyoming, kůže s jemným zrnem a mastným povrchem, upravená pro starožitný vzhled.

Materiál: Kůže s jemným zrnem a mastným povrchem – leštěná pro ztmavení oblasti špičky a palcové plochy.

Návod na údržbu: Setřete nečistoty vlhkým hadříkem, ujistěte se, že boty jsou suché, a poté aplikujte Dr. Martens Wonder Balsam pomocí houbového aplikátoru dodaného s výrobkem.