sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 Pascal Virginia Leather Boots

Diskontní kousek Dr. Martens 1460 Pascal Virginia Leather Boots od společnosti s dlouholetou tradicí Dr. Martens snadno najdete tady za příznivou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 4 250 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1460 Pascal Virginia Leather Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 250 5 000 Kč Sleva -15%

Více odstínů z archivu DM: každou sezónu vylepšujeme naši kolekci Originals o další barvy inspirované klasickými designy Docs. Tyto boty vyrobené z Virginie, zrnité kůže, která se cítí opotřebovaná od prvního kroku, zůstávají věrné své šest desetiletí staré konstrukci se žlutým prošíváním, prošitým patním poutkem AirWair a pevnou vzduchem odpruženou podešví.

Narozen 1. 4. 60. Pojmenován na 1460. Během šesti desetiletí se naše 8oká pracovní bota stala ikonickou
Virginia je měkká, jemnozrnná kůže, která je upravena tak, aby byla hladká a pružná
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem

Materiál: Měkká jemnozrnná kůže, která je upravena tak, aby byla hladká a pružná, je naše kůže Virginia obvykle barvena a je nabízena v různých jasných barvách.

Pokyny pro péči: Nečistoty setřete vlhkým hadříkem. Dr. Martens Wonder Balsam naneste na vnější stranu obuvi, aby byla kůže pružná, pevná a hladká. Po zaschnutí energicky vyleštěte do požadovaného lesku čistým kartáčem na boty Dr. Martens. Opakujte pravidelně, abyste prodloužili životnost obuvi.