sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 Pascal Bex Leather Lace Up Boots

Nejprodávanější kousek Dr. Martens 1460 Pascal Bex Leather Lace Up Boots od skvělého výrobce Dr. Martens můžete dostat zrovna dnes skutečně výhodně. Aktuálně v akci od 4 675 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1460 Pascal Bex Leather Lace Up Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 675 5 500 Kč Sleva -15%

Boty, které se s věkem zlepšují. Naše nová kůže Inuck je navržena tak, aby budovala charakter nošením, čímž se tyto boty stávají stále více vašimi vlastními, kdykoli je šněrujete. Zůstávají věrní naší původní siluetě 8 očí 1460 a jsou vybaveny šestihrannými očky a plochými tonálními tkaničkami a jsou označeny naší podpisovou DNA: žluté prošité švy a skriptovaná patní smyčka AirWair.

Narozen 1. 4. 60. Pojmenován na 1460. Během šesti desetiletí se naše 8oká pracovní bota stala ikonickou
Inuck je přírodní mletá těžká kůže s voskovým povrchem a dvoubarevným stahováním
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem
Výška platformy: 1 in; Výška podpatku: 1 3/8 palce

Materiál – Přírodní broušená těžká kůže s voskovým povrchem a dvoubarevným stahováním.

Pokyny pro péči – Nečistoty setřete vlhkým hadříkem. Použijte neutrální nebo správný barevný vosk na bázi obuvi. Doplňte lesk štětcem na boty Dr. Martens a obnovte lesk podle potřeby.

Konstrukce – Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?