sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 Panel Leather Lace Up Boots

Výjimečný a žádaný produkt Dr. Martens 1460 Panel Leather Lace Up Boots od značky se skvělou pověstí Dr. Martens seženete v naší online nabídce ve výhodné akci! Ceny již od 4 050 Kč.
Pánská obuv Dr. Martens 1460 Panel Leather Lace Up Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 050 4 750 Kč Sleva -14%

Musí to být těžké, aby to bylo jako kůže DM. A letošní nový kožený Streeter je téměř stejně tvrdý, jak přicházejí. Tyto boty jsou vyrobeny ze směsi Streeter, robustní, mastné kůže s jemným stahovacím efektem, a Extra Tough 50/50, polyesterového materiálu vyrobeného z 50% z recyklovaného plastu. Snadno se nosí a těžko se nosí, jsou stavěny na odolné každodenní nošení. Boty jsou vybaveny flekatými tkaničkami, prošívaným prošíváním a naší charakteristickou poutkou na patě a sedí na odolné komodní podrážce BEN pro dokončení robustní konstrukce.

Narozen 1. 4. 60. Pojmenován na 1460. Během šesti desetiletí se naše 8oká pracovní bota stala ikonickou
Streeter je robustní, odolná a mastná kůže s jemným efektem vytahování
Extra Tough 50/50 je extra houževnatá syntetická tkanina s výjimečnou pevností a pružností. Vyrobeno z 50% z recyklovaného plastu
Naše linky svařované společností Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 ° C a vyztuženy naším charakteristickým svařovacím stehem

Materiál: Robustní odolná kůže s voskovým povrchem spojená se syntetickou tkaninou, která nabízí pružnost.

Pokyny pro péči: Nečistoty setřete vlhkým hadříkem. Dr. Martens Ultra Protector naneste pouze na kůži, abyste získali další vrstvu ochrany před nečistotami a skvrnami.

Konstrukce: Goodyear Welted