sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 Harper Smooth Leather Boots

Velmi prodávaný produkt Dr. Martens 1460 Harper Smooth Leather Boots od známé společnosti Dr. Martens snadno můžete získat na našich stránkách teď právě opravdu výhodně. Levně za 4 475 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1460 Harper Smooth Leather Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 475 5 250 Kč Sleva -14%

To, že je něco klasika, neznamená, že se s tím nedá zamíchat. Inspirováni designem staženým z našeho archivu jsme přepracovali náš Original boot s neortodoxním prohlášením. Boty jsou vyrobeny z odolné hladké kůže a zůstávají věrné šest dekád starému designu: 8 oček, žluté prošité švy a skriptovaná patní poutko AirWair.

Narozen 1. 4. 60. Pojmenován na 1460. Během šesti desetiletí se naše 8oká pracovní bota stala ikonickou
Odolná a skvěle odolná, naše hladká kůže může být vyleštěna, aby se leskla nebo odřela. Je to na tobě. Čistěte vlhkým hadříkem a ošetřujte leštidlem na boty Dr. Martens

Svršek: 70% Kůže 30% Pružnost
Vnitřek: 60% kůže 40% textil
Podrážka: 100% PVC

Materiál
Odolná a skvěle tuhá na začátek, naše hladká kůže může být vyleštěna do lesklého lesku nebo uměle odřená v závislosti na vašich preferencích.

Pokyny pro péči
Nečistoty očistěte vlhkým hadříkem a nechte uschnout, poté naneste podle potřeby Dr.Martens Wonder Balsam, Neutral nebo barevný voskový lak pomocí kartáčku na boty Dr.Martens (Neutral lze aplikovat na všechny barvy)

Konstrukce: Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense k lidem, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni jednoduché siluety dr. Martense umožňují jejich nositelům převzít boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni jsou díky své slavné odolnosti a pohodlí ideální pro neúprosný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy takto: Dr. Martens byl původně skromnou pracovní obuví, která se v jedné fázi dokonce prodávala jako zahradnická obuv. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejrelevantnějších značek moderní doby?