sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 Double Stitch Leather Ankle Boots

Vysoce kvalitní produkt Dr. Martens 1460 Double Stitch Leather Ankle Boots od dodavatele s dlouholetou historií Dr. Martens máte možnost získat zrovna dneska za výhodné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 3 750 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1460 Double Stitch Leather Ankle Boots
Více informací >
Značka: Dr. Martens
3 750 5 000 Kč Sleva -25%
Popis

Od doby, kdy před 60 lety sjela z výrobní linky první bota 1460, se základní značení na naší obuvi nezměnilo. Ale postupem času se náš žlutý lemový steh a poutko na patě staly symbolem nekonformního přístupu. Na oslavu našeho 60. výročí jsme vytvořili novou kolekci, která vzdává hold našemu základnímu DNA – tím, že ho vytáčí na maximum. Tato bota 1460 je vybavena ne jedním, ale dvěma žlutými stehy přes lem a vyrobena z hladkého plátku, kůže s neopracovanými hranami se žlutým podkladem. Boty jsou opatřeny dvěma našimi napsanými poutky na patě a jsou našité na kouřové podrážce DMS.

Narozen 01.04.60. Nese název 1460. Za šest desetiletí se naše pracovní obuv s 8 očima stala ikonickou
Smooth Slice je originální kůže Docs Smooth s přidaným charakterem. Základní barva se liší od horní části – pod ní je vidět kontrastní barva
Naše lemované šňůry Goodyear jsou tepelně utěsněny při 700 °C a vyztuženy naším typickým lemovým stehem

Materiál: Klasická kůže Dr. Martens: odolná, s hladkým povrchem s jasným kontrastním barevným základem

Návod na údržbu: Odstraňte nečistoty vlhkým hadříkem a nechte zaschnout, poté naneste Dr.Martens Neutral nebo barevný voskový lak podle potřeby pomocí kartáčku na boty Dr.Martens. Nechte zaschnout a poté energicky vyleštěte do požadovaného lesku pomocí druhého čistého kartáče na boty Dr.Martens.

Konstrukce: Goodyear Welted