sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 1460 Bex Smooth Leather Platform Boots

Tento kvalitní a žádaný produkt Dr. Martens 1460 Bex Smooth Leather Platform Boots od dodavatele kvalitních produktů Dr. Martens snadno můžete získat momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 4 675 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 1460 Bex Smooth Leather Platform Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Dr. Martens
4 675 5 500 Kč Sleva -15%

MATERIÁL: Hladká kůže potažená PU s matným povrchem

NÁVOD K PÉČI:
Lehce otřete vlhkým hadříkem a chraňte naším Ultra Protectorem

KONSTRUKCE:
Goodyear Welted

Přitažlivost Dr. Martense pro lidi, kteří mají svůj vlastní individuální styl, ale sdílejí jednotného ducha – autentické postavy, které za něčím stojí. Lidé, kteří mají hrdý smysl pro sebevyjádření. Lidé, kteří jsou jiní.

Na stylistické úrovni umožňují jednoduché siluety Dr. Martense jejich nositelům přijmout boty a boty jako součást jejich vlastního individuálního a velmi osobitého stylu; na praktické úrovni, jejich pověstná odolnost a pohodlí je činí ideálními pro nelítostný svět koncertů a pouliční módy; a nakonec na emocionální úrovni jsou odznakem postoje a zmocnění.

Nebylo to však vždy tak: Dr. Martens byly původně skromné pracovní boty, které se dokonce v jedné fázi prodávaly jako zahradnické boty. Jak se tedy tato utilitární bota proměnila v jednu z kulturně nejvýznamnějších značek moderní éry?