sneak-a-venue.cz - originální boty

Dr. Martens 100% Vegan 2976 Chelsea Boots

Nový výrobek Dr. Martens 100% Vegan 2976 Chelsea Boots od společnosti s úžasnou pověstí Dr. Martens snadno můžete najít ještě dnes za výborné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 3 900 Kč.
Dámská obuv Dr. Martens 100% Vegan 2976 Chelsea Boots
Více informací >
Značka: Dr. Martens
3 900 5 000 Kč Sleva -22%
Popis

Unisex 2976 Chelsea bota Dr. Martens je elegantní, nekompromisně módní vzhled pro muže i ženy. Díky jistému střihu a snadnému nazouvání a snadnému vyzouvání elastickým kotníkem je to univerzální unisex bota, která se hodí ke všemu. Tato bota 2976 je vhodná pro vegany – při výrobě této obuvi nebyly použity žádné živočišné produkty. Je vyrobeno na našich ikonických AirWair™ vzduchem odpružených podrážkách, které jsou odolné proti oleji a tukům, s dobrou odolností proti oděru a skluzu. Tato unisex bota, vyrobená tak, aby vydržela, je zajištěna pomocí jedné z nejlepších metod konstrukce: Goodyear Welt – což znamená, že svršek a podešev jsou sešity dohromady naším tepelně zataveným Z-welt stehem.

Svršek: 70 % veganská syntetika, 30 % elastika
Podšívka: 100% textilie
Podešev: 100% PVC

Materiál: vhodný pro vegany. Syntetický materiál, který je měkký a poddajný a má jemný dvoubarevný povrch.

Konstrukce: Jedná se o lemovaný produkt Goodyear. Svršek a podešev jsou tepelně svařeny a sešity, nikoli pouze slepeny jako mnoho konstrukcí obuvi.