sneak-a-venue.cz - originální boty

Converse Chuck Taylor Leather White

Ve slevě produkt Converse Chuck Taylor Leather White od dodavatele kvalitních produktů Converse lze sehnat u nás teď trvale výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 1 600 Kč.
Pánská obuv Converse Chuck Taylor Leather White
Více informací >
Značka: Converse
1 600 2 125 Kč Sleva -24%
Popis

Nejprodávanější basketbalová obuv všech dob, Converse Chuck Taylor All Star, získává prémiový vzhled díky teniskám Chuck Taylor All Star Leather Ox. Tato verze má siluetu s nízkým řezem, populární styl, který byl poprvé spatřen v roce 1957. Exteriér je vyroben z luxusní kožené horní části a vyztužen středními očky pro zlepšení proudění vzduchu. Podešev z vulkanizované gumy níže přináší atmosféru OG.
Tenisky Converse Chuck Taylor All Star Leather dodávají nejznámější botě na světě bohatý texturovaný kožený svršek. Podrážka z vulkanizovaného kaučuku, očka z kartáčovaného kovu, zesílená gumová špička, polstrovaná stélka a kulturní autenticita zůstávají nedotčeny.

VÝHODY
Odolnost kůže
Gumová podešev pro trvalou trakci
Mediální očka zlepšují proudění vzduchu

CHUCK TAYLOR VŠECHNY HVĚZDNÉ PŮVODY
All Star, která byla vytvořena v roce 1917 jako protiskluzová basketbalová obuv, byla původně propagována pro své vynikající výkony na hřišti mistrem basketbalu Chuckem Taylorem. Ale v průběhu desetiletí se stalo něco neuvěřitelného: Teniska se svou nadčasovou siluetou a nezaměnitelnou kotníkovou nášivkou byla organicky adoptována rebely, umělci, hudebníky, snílky, mysliteli a originály.