sneak-a-venue.cz - originální boty

Converse Chuck Taylor All Star CX Hybrid Function High Top

Vysoce kvalitní kus Converse Chuck Taylor All Star CX Hybrid Function High Top od našeho předního výrobce Converse dostanete u nás za zcela nejnižší cenu. Nyní můžete mít za 1 575 Kč.
Dámská obuv Converse Chuck Taylor All Star CX Hybrid Function High Top
Více informací >
Značka: Converse
1 575 2 250 Kč Sleva -30%
Popis

Více sklíčidel, méně plnění. Chuck Taylor All Star CX využívá naši revoluční pěnu CX, která je součástí naší průkopnické sady nástrojů pro komfortní technologii, k vytvoření jedněch z našich nejlehčích a nejpohodlnějších tenisek Chuck Taylor All Star vůbec. Komfortní mezipodešev je pod průsvitným lemováním pevná. Se stejným ikonickým svrškem, gumovou špičkou, pruhy mezipodešve a šněrováním vpředu a v nové podzimní barvě.

Podrobnosti
Vysoká bota se strečovým plátěným svrškem a nejnovější komfortní technologií
100% polyesterový ripstop jazyk a zadní výztuha pro vzhled inspirovaný outdoorem
Pěnová stélka CX a IU podešev pomáhají udržet pohodlí Průsvitná pryžová podešev a popová mezipodešev pro futuristický vzhled
Barvy inspirované přírodním světem

Chuck Taylor All Star Origins
All Star, vytvořená v roce 1917 jako neklouzavá basketbalová obuv, byla původně propagována pro svůj vynikající výkon na kurtu mistrem basketbalu Chuckem Taylorem. Ale během desetiletí se stalo něco neuvěřitelného: Tenisky s nadčasovou siluetou a nezaměnitelnou nášivkou na kotníku byly organicky přijaty rebely, umělci, hudebníky, snílky, mysliteli a originály.