sneak-a-venue.cz - originální boty

Converse Chuck Taylor All Star Crater Medium Grey

Kvalitní a žádaný kousek Converse Chuck Taylor All Star Crater Medium Grey od značky s dlouholetou historií Converse získáte v naší nabídce za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 1 375 Kč.
Dámská obuv Converse Chuck Taylor All Star Crater Medium Grey
Ověřit dostupnost
Značka: Converse
1 375 2 750 Kč Sleva -50%

Naše dosud nejudržitelnější sklíčidla, ikonu jsme aktualizovali technologií Space Hippie od Nike, která přeměňuje nejméně 35 % recyklovaného obsahu podle hmotnosti. Nyní v nových, létem inspirovaných barvách.

Začali jsme s Renew, pak jsme spojili síly s Nike, abychom přeměnili odpad na nové excentrické spojení Chuck Taylor All Star – The Chuck Taylor All Star Crater. Spojením inovace Nike Space Hippie s DNA Chucka Taylora od Converse byl každý prvek přepracován tak, aby přepracoval značku všech dob směrem k budoucnosti bez odpadu. Radikální přepracování naší klasické podešve, vylepšené o recyklované plstěné panely pro větší teplo, je lehké a citlivě reaguje. Dokonale nedokonalé a vyrobené s minimálně 35 % recyklovaného obsahu z celkové hmotnosti, jsou to jedny z našich dosud nejudržitelnějších tenisek.

DETAILY PRODUKTU
Svršek připomínající plátno vyrobený ze směsi recyklovaného polyesteru a odpadních zbytků, díky čemuž se staré materiály nově využívají.
Polstrování OrthoLite pro celodenní pohodlí.
Podrážka Crater Foam využívá asi 12 % pryže Nike Grind pro lehký a citlivý pocit během celodenního nošení.