sneak-a-venue.cz - originální boty

Converse Chuck Taylor All Star 70 Heritage Lo

Zajímavý kousek Converse Chuck Taylor All Star 70 Heritage Lo od společnosti s předním postavením na trhu Converse jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď výhodně. Nyní nakoupíte za 1 975 Kč.
Dámská obuv Converse Chuck Taylor All Star 70 Heritage Lo
Více informací >
Značka: Converse
1 975 2 250 Kč Sleva -12%
Popis

Chuck 70 kombinuje ty nejlepší detaily z Chuck 70. let s dokonalým řemeslným zpracováním a prémiovými materiály. Ikona ve zvýšeném stylu s větším odpružením, abyste vypadali – a cítili se – dobře po celý den. Chuck 70 se drží na přistávacích dráhách a městských ulicích týdne módy, takže jsou to tenisky, které chtějí vylepšit a vyjádřit svůj styl. Díky nadčasovému stylu boty se staly oblíbenými teniskami pro spolupracovníky, jako jsou Comme des Garçon a Tyler, the Creator.

PODROBNOSTI O PRODUKTU:
Vyrobeno z prémiového plátna pro odolnost a zvýšený pocit.
OrthoLite stélka pro pohodlí.
Očka s vysokým leskem se lesknou.
Lesklá, vyšší gumová bočnice a okřídlené prošívání jazyka.
Detaily dědictví, jako je logo na patě ze 70. let 20. století, potvrzují jeho odkaz.

CHUCK 70 ORIGINS
Do roku 1970 se Chuck vyvinul, aby se stal vrcholem funkce a užitku pro sport a byl považován za nejlepší basketbalové tenisky všech dob. Chuck 70 je postaven na původním designu ze 70. let, s prémiovými materiály a mimořádným důrazem na detail. Bota tak zakořeněná v tradici, že má svou vlastní okamžitou historii. To je Chuck 70. Není to bota. To je ta bota.