sneak-a-venue.cz - originální boty

Converse Chuck Taylor All Star

Neodolatelný produkt Converse Chuck Taylor All Star od známé kvalitní značky Converse jednoduše můžete získat u nás teď extra se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 1 550 Kč.
Dámská obuv Converse Chuck Taylor All Star
Více informací >
Značka: Converse
1 550 1 750 Kč Sleva -11%
Popis

Začalo to tím, že jsme si vzali nůžky k našim původním sklíčidlům, která z nich udělala basketbalové boty. Potom teniska unikla soudu do ulic a upevnila si status každodenní ikony. Co bude dál s nízkými sklíčidly, je jen na vás. Jsou univerzální, klasické a zcela vaše, můžete je nosit jakkoli chcete, kdekoli chcete a kdykoli chcete. Právě jsme vyrobili botu. Děláš příběhy.

Svršek plátna je lehký a odolný.
Nadčasová silueta, kterou znáte a máte rádi.
Nízký profil pro maximální flexibilitu.
Mediální očka zlepšují proudění vzduchu.
Přepracovaná poznávací značka All Star.
Chuck Taylor All Star Origins

Tenisky Converse Chuck Taylor All Star, které byly vytvořeny v roce 1917, byly originální basketbalové boty. Jeho použití se v průběhu let měnilo, ale stále je perfektní ve své jednoduchosti. Se svou nadčasovou siluetou, podrážkou z vulkanizovaného kaučuku a nezaměnitelnou nášivkou na kotník je Chuck připraven, abyste si jej mohli vyrobit podle sebe.

Brzy basketbalové týmy i američtí chlapci nosili Converse „Chuck Taylor“ All Stars. Ve třicátých letech navrhl Chuck Taylor bílý vysoký top model pro olympijské hry v roce 1936 a bota s vlastenecky červeným a modrým lemem se stala velmi populární spolu se všemi černými plátěnými a koženými modely All Star. Dnes si stále můžete koupit buď světlý optický bílý model, nebo bělavý nebarvený model zvaný nebělený nebo přírodní bílý.