sneak-a-venue.cz - originální boty

Converse Chuck 70 Garden Noir

Výjimečný kus Converse Chuck 70 Garden Noir značky Converse můžete koupit zde nyní za zcela nejnižší cenu! Zrovna nyní za cenu 2 025 Kč.
Dámská obuv Converse Chuck 70 Garden Noir
Ověřit dostupnost
Značka: Converse
2 025 2 750 Kč Sleva -26%

CHUCK 70 GARDEN NOIR

Nejlepší Chuck 70 čerpá inspiraci z jemných vzorů tapet, přičemž vychází z ducha domova. Svršek z tkaného polyplátna je ozdoben barokní květinovou výšivkou pro nadčasový vzhled. Tyto luxusní vysoké topy, doplněné o charakteristické designové prvky Chuck Taylor, se stanou vašimi novými oblíbenými botami. Vlastnosti a výhody Špičková bota se svrškem ze 100% 12oz tkaného polyesterového plátna, odpružením orthoLite pro celodenní pohodlí, zdobenou květinovou výšivkou inspirovanou filigránem pro lepší vzhled a dotek, lesklou gumovou bočnicí a bavlněnými tkaničkami pro čistý, klasický vzhled vzhled, vintage poznávací značka Chuck Taylor a vyražená nášivka na kotníku.

Odmítnutí odpovědnosti za barvu: Skutečné barvy se mohou lišit. To je způsobeno skutečností, že každý počítačový monitor má jinou schopnost zobrazovat barvy, nemůžeme zaručit, že barva, kterou vidíte, přesně zobrazuje skutečnou barvu produktu.

DETAILY PRODUKTU
Vysoká bota se svrškem ze 100% 12oz tkaného polyesteru
Polstrování OrthoLite pro celodenní pohodlí
Ozdobná květinová výšivka inspirovaná filigránem pro vyšší vzhled a dojem
Lesklá gumová bočnice a bavlněné tkaničky pro čistý, klasický vzhled
Vintage poznávací značka Chuck Taylor a vyražená nášivka na kotník