sneak-a-venue.cz - originální boty

Birkenstock Stalon Nubuck Leather Narrow Fit

Tento velmi oblíbený kousek Birkenstock Stalon Nubuck Leather Narrow Fit od společnosti Birkenstock snadno můžete pořídit na našich stránkách za výhodnou cenu! Nabídky od 3 500 Kč.
Dámská obuv Birkenstock Stalon Nubuck Leather Narrow Fit
Ověřit dostupnost
Značka: Birkenstock
3 500 4 500 Kč Sleva -22%

Stalon od BIRKENSTOCK jsou stylové, robustní městské boty. S bočními elastickými panely na hřídeli, poutkem vzadu a robustní městskou podrážkou. Korková PU mezipodešev vytváří okamžitě rozpoznatelný design BIRKENSTOCK. Svršek je vyroben z voděodpudivé olejované nubukové kůže.

Vyjímatelná, anatomicky tvarovaná korkovo-latexová stélka
Svršek Nubuk – Nubuková kůže má jemně leštěný povrch bez zrn. Stejně jako u sametu, kartáčování povrchu nubukové kůže vytlačuje vlákna a zanechává viditelnou stopu. Nubuková kůže je velmi citlivá na vlhkost a barvu, a proto musí být voděodolná.
Podšívka stélky: hladká kůže

Stélka: Semiš – pružná kožená podšívka, která je šetrná k pokožce, měkce se přitiskne k noze a přizpůsobí se jejímu obrysu. Povrch s otevřenými póry a tím velmi prodyšný zajišťuje příjemné klima chodidel i při namáhavější fyzické aktivitě.
Materiál stélky: Korek – korek je udržitelný materiál extrahovaný z kůry korkového dubu. Tento přírodní produkt je izolační a nabízí velmi dobré odpružení.
Podešev: termoplastická pryž