sneak-a-venue.cz - originální boty

Birkenstock Madrid EVA White Narrow Fit

Akční a ve slevě produkt Birkenstock Madrid EVA White Narrow Fit od oblíbené značky Birkenstock pohodlně seženete tady výhodně! Zrovna nyní za cenu 875 Kč.
Dámská obuv Birkenstock Madrid EVA White Narrow Fit
Ověřit dostupnost
Značka: Birkenstock
875 1 125 Kč Sleva -22%

BIRKENSTOCK Madrid je nejstarším členem rodiny modelů, což z něj činí opravdovou klasiku. Tento jednoduchý model s jedním páskem, který byl uveden na trh před půl stoletím, se stal oblíbenou módní módou. Svršek je vyroben z odolného syntetického materiálu Birko-Flor®, který je šetrný k pokožce, v sofistikovaném vzhledu nubuku, který se může pochlubit strukturou a barvou, kterou lze téměř zaměnit za pravou kůži.

Anatomicky tvarovaná stélka BIRKENSTOCK vyrobená z materiálu EVA
Svršek / podšívka / podešev: jeden kus EVA
Detaily: dva popruhy, každý s individuálně nastavitelnou kovovou sponou na jazyk; vodotěsný, omyvatelný, ultralehký
Vyrobeno v Německu

Svršek: EVA
EVA (ethylenvinylacetát) je vysoce kvalitní, velmi lehký, elastický materiál s velmi dobrým polstrováním. Ve výsledku vyhlazuje drobné nerovnosti podlahy a zajišťuje, že každý krok je jemně polstrovaný.

Detaily: jeden popruh s individuálně nastavitelnou kovovou sponou

Úspěch společnosti BIRKENSTOCK má kořeny v jejím závazku k umění výroby ortopedicky inspirovaných bot. V průběhu staletí si vybudovala bohatství bezkonkurenčních zkušeností, které předávala z jedné generace na druhou, přičemž každá generace tyto znalosti kultivovala a dále rozšiřovala.
Kořeny společnosti sahají až do roku 1774. BIRKENSTOCK není jen jednou z pěti nejlepších světových značek obuvi, je také jednou z nejznámějších německých značek na světě.

Jejich základními produkty jsou jedinečná anatomicky tvarovaná stélka. BIRKENSTOCK vynalezl vložku a také formoval význam pojmu „vložka“, který je dnes tak běžný. Stélka není jen jedinečným revolučním konceptem produktu, který připravil cestu pro zcela nový trh. Je to také základní myšlenka a referenční bod pro všechno, co dělají. Nyní i v budoucnu. Každý by měl mít přístup ke své stélce!