sneak-a-venue.cz - originální boty

Birkenstock Madrid BFBC Brushed Emerald Green Regular Fit

Tento unikátní produkt Birkenstock Madrid BFBC Brushed Emerald Green Regular Fit značky Birkenstock lze koupit momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cenově vychází na 1 550 Kč.
Dámská obuv Birkenstock Madrid BFBC Brushed Emerald Green Regular Fit
Ověřit dostupnost
Značka: Birkenstock
1 550 1 750 Kč Sleva -11%

BIRKENSTOCK Madrid je nejstarším členem rodiny modelů, což z něj činí opravdovou klasiku. Tento jednoduchý model s jedním páskem, který byl uveden na trh před půl stoletím, se stal oblíbenou módní módou. Svršek je vyroben z odolného syntetického materiálu Birko-Flor®, který je šetrný k pokožce, v sofistikovaném vzhledu nubuku, který se může pochlubit strukturou a barvou, kterou lze téměř zaměnit za pravou kůži.
Anatomicky tvarovaná stélka z korku a latexu
Svršek: Birko-Flor® nubuk
Podšívka stélky: semiš
Podrážka: EVA
Detaily: jeden popruh s individuálně nastavitelnou kovovou sponou

Úspěch společnosti BIRKENSTOCK má kořeny v jejím závazku k umění výroby ortopedicky inspirovaných bot. V průběhu staletí si vybudovala bohatství bezkonkurenčních zkušeností, které předávala z jedné generace na druhou, přičemž každá generace tyto znalosti kultivovala a dále rozšiřovala.
Kořeny společnosti sahají až do roku 1774. BIRKENSTOCK je nejen jednou z pěti nejlepších světových značek obuvi, ale také jednou z nejznámějších německých značek na světě.
Jejich základními produkty jsou jedinečná anatomicky tvarovaná stélka. BIRKENSTOCK vynalezl vložku a také formoval význam pojmu „vložka“, který je dnes tak běžný. Podložka není jen jedinečným, revolučním konceptem produktu, který připravil cestu pro zcela nový trh. Je to také základní myšlenka a referenční bod pro všechno, co dělají. Nyní i v budoucnu. Každý by měl mít přístup ke své stélce!

vynikající pohodlí
vysoká funkčnost
vysoce kvalitní materiály z udržitelných zdrojů
jejich produkty = pohoda