sneak-a-venue.cz - originální boty

Birkenstock Arizona Big Buckle Cognac Narrow Fit

Tento zlevněný produkt Birkenstock Arizona Big Buckle Cognac Narrow Fit od kvalitního výrobce Birkenstock máte možnost najít momentálně levně! Ceny od 2 600 Kč.
Dámská obuv Birkenstock Arizona Big Buckle Cognac Narrow Fit
Ověřit dostupnost
Značka: Birkenstock
2 600 3 250 Kč Sleva -20%

BIRKENSTOCK Arizona je skutečná klasika. Tento individuálně nastavitelný unisex sandál se dvěma řemínky je nyní k dispozici v neformální verzi v olejované nubukové kůži. Měkká kůže má povrch s otevřeným okrajem, který zdůrazňuje ručně vyrobený a přirozený vzhled těchto stylových sandálů.
Anatomicky tvarovaná stélka z korku a latexu
Svršek: nubuková kůže, naolejovaná
Podšívka: semiš
Podrážka: EVA
Detaily: řemínek se dvěma individuálně nastavitelnými kovovými sponami

Úspěch společnosti BIRKENSTOCK má kořeny v jejím závazku k umění výroby ortopedicky inspirovaných bot. V průběhu staletí si vybudovala bohatství bezkonkurenčních zkušeností, které předávala z jedné generace na druhou, přičemž každá generace tyto znalosti kultivovala a dále rozšiřovala.
Kořeny společnosti sahají až do roku 1774. BIRKENSTOCK je nejen jednou z pěti nejlepších světových značek obuvi, ale také jednou z nejznámějších německých značek na světě.
Jejich základními produkty jsou jedinečná anatomicky tvarovaná stélka. BIRKENSTOCK vynalezl vložku a také formoval význam pojmu „vložka“, který je dnes tak běžný. Podložka není jen jedinečným, revolučním konceptem produktu, který připravil cestu pro zcela nový trh. Je to také základní myšlenka a referenční bod pro všechno, co dělají. Nyní i v budoucnu. Každý by měl mít přístup ke své stélce!

vynikající pohodlí
vysoká funkčnost
vysoce kvalitní materiály z udržitelných zdrojů
jejich produkty = pohoda