sneak-a-venue.cz - originální boty

Birkenstock Arizona BFBC Earthy Vegan Black Regular Fit

Žádaný výrobek Birkenstock Arizona BFBC Earthy Vegan Black Regular Fit od našeho předního výrobce Birkenstock jednoduše můžete sehnat u nás za výprodejovou cenu! Momentálně k dispozici za 1 550 Kč.
Dámská obuv Birkenstock Arizona BFBC Earthy Vegan Black Regular Fit
Ověřit dostupnost
Značka: Birkenstock
1 550 2 000 Kč Sleva -22%

Legendární design se dvěma pásky od společnosti BIRKENSTOCK – Arizona. Ikonický styl doplněný charakteristickým komfortem stélky BIRKENSTOCK. K dispozici ve veganských materiálech a zahrnuje svršek vyrobený z Birkibuc, syntetického materiálu odolného vůči pokožce.

Anatomicky tvarovaná stélka z korku a latexu
Svršek: Birkibuc
Podšívka stélky: mikrovlákno
Podrážka: EVA
Detaily: dva popruhy, každý s individuálně nastavitelnou kovovou sponou; vegan; tonální podešev
Vyrobeno v Německu

Svršek: Birko-Flor
Birko-Flor nubuk je vyroben ze snadno udržovatelného a hygienického PVC, které je z vnitřní strany podšité měkkou, prodyšnou vrstvou rouna. Povrch vypadá jako nubuková kůže. Tento vysoce kvalitní materiál je velmi šetrný k pokožce a pohodlný.

Stélka: Mikrovlákna
Mikrovlákna jsou velmi jemná syntetická vlákna, která jsou extrémně měkká a tvarově stálá. Protože neobsahují živočišné produkty, používají se mimo jiné jako krycí materiál pro podšívku stélka ve veganských produktech.

Materiál stélky: korek
Korek je udržitelný materiál extrahovaný z kůry korkového dubu. Tento přírodní produkt je izolační a nabízí velmi dobré odpružení.

Podešev: EVA
EVA (ethylenvinylacetát) je vysoce kvalitní, velmi lehký, elastický materiál s extrémně dobrým polstrováním. Ve výsledku vyhlazuje drobné nerovnosti podlahy a zajišťuje, že každý krok je jemně polstrovaný.