sneak-a-venue.cz - originální boty

adidas Stan Smith Pride

Unikátní a žádaný kousek adidas Stan Smith Pride od skvělého výrobce adidas Originals máte možnost nakoupit u nás nyní za příznivou cenu! Akční cena 1 775 Kč.
Pánská obuv adidas Stan Smith Pride
Ověřit dostupnost
1 775 2 500 Kč Sleva -28%

BOTY, KTERÉ VZTAHUJÍ K LGBTQ+ KOMUNITĚ, VYROBENÉ ČÁSTEČNĚ S RECYKLOVANÝM OBSAHEM.
Kolekce adidas X Kris Andrew Small Pride Collection 2022 byla inspirována aktivisty Stonewall z Stonewallského povstání v roce 1969. Společně adidas a Kris Andrew Small nabízejí kolekci jako solidaritu a oslavu minulosti a současnosti komunity LGBTQIA+, ctí jedinečnou sounáležitost – vytvářejí barevné a rozmanité grafické poselství v této inkluzivní a optimistické kolekci. Toto partnerství také sousedí se dvěma klíčovými globálními partnery společnosti adidas, Athlete Ally & Stonewall UK.

Milovat. Rozmanitost. Radost. Všechny věci oslavujeme naplno a tyto boty adidas Stan Smith to dělají extra hlasitě. Grafika se zdá být rozprostřená, což v živých barvách působí působivě.

HLAVNÍ ÚDAJE
POMÁHÁME SNÍŽIT POUŽÍVÁNÍ PANENSKÝCH MATERIÁLŮ
Vyrábí se z výrobního odpadu, např. odřezků a domácího odpadu, aby se předešlo většímu dopadu na životní prostředí při výrobě panenského obsahu.

UKAŽ SVOU HRDOST
Tyto boty adidas Stan Smith odvážně oslavují teplo, které dáváme a bereme z našich komunit.

ZROZEN Z TENISU
Pojmenováno po slavném tenistovi ze 70. let Stanu Smithovi. V průběhu historie si tato bota prošla od oblíbené na kurtu až po stylovou ikonu.

SPECIFIKACE:
Zapínání na krajku
Kožený svršek
Textilní podšívka
Gumová podrážka
25 % kusů použitých k výrobě svršku je vyrobeno s minimálně 50 % recyklovaného obsahu
Dovezeno
Barva produktu: krémová bílá / krémová bílá / krémová bílá
Kód produktu: GX6394