sneak-a-venue.cz - originální boty

adidas Stan Smith Kids

Tento neodolatelný kus adidas Stan Smith Kids od předního výrobce adidas Originals můžete získat tady opravdu levně! V současnosti za 1 175 Kč.
Dětská obuv adidas Stan Smith Kids
Ověřit dostupnost
1 175 1 500 Kč Sleva -21%

Po 50 let jsou boty adidas Stan Smith základem na kurtech a v ulicích. Jejich minimalistický styl je samotnou definicí bez námahy. Ale i ikony se musí změnit, aby zůstaly zakořeněny v současnosti, a proto je tato verze trenérů vytvořena z recyklovaných materiálů. Je to součást našeho úsilí a odhodlání pomoci ukončit plastový odpad.

Tento výrobek je vyroben z Primegreen, řady vysoce výkonných recyklovaných materiálů. 50% svršku je recyklovaný obsah. Žádný panenský polyester.

Od roku 1973 zůstaly víceméně stejné. Ale teď je třeba změnit tenisky Stan Smith. Ne tím, jak vypadají nebo jak se cítí – ale tím, jak jsou vyrobeny. Je čas, aby se klasická obuv adidas Originals stala udržitelnější. Stal se skutečně nadčasovým. Aniž bychom obětovali nechvalně známý design, objevili jsme tenisky Stan Smith s recyklovaným svrškem PRIMEGREEN, abychom to zvládli. Nový standard udržitelnosti, vytvořený v klasické siluetě. Protože styl a udržitelnost by neměly jít jen ruku v ruce, patří vám na nohy.

Tenisky Stan Smith získávají svůj titul od stejnojmenné tenisové hvězdy. Silueta byla poprvé vydána na konci 60. let, poté byla na začátku 70. let přejmenována na adidas Stan Smith. V té době byl dvojnásobný grandslamový singl a pětinásobný grandslamový šampion ve čtyřhře znám jako jeden z nejlepších hráčů na světě. V průběhu let se celoamerická bota vyvinula z atletické tenisky k módní ikoně a objevila se na drahách, což vyvolalo spolupráci a inspirovalo řadu variací na toto téma.

Podpis Stan Smith je vybaven nenápadným bílým barevným odstínem přerušovaným skvrnou živé zelené barvy na patě a perokresbou Smithovy tváře na jazyku. Tenisky Stan Smith mají tři řady sotva perforací, které představují dědictví 3-pruhů.

Specifikace:
Krajkové zapínání

Syntetický svršek
Pryžová podešev
Primegreen
Importováno
Kategorie: adidas Originals
Název modelu: adidas Stan Smith