sneak-a-venue.cz - originální boty

adidas Nmd_R1 Primeblue

Velmi prodávaný produkt adidas Nmd_R1 Primeblue od přední společnosti adidas Originals můžete sehnat zrovna dneska za zcela nejnižší cenu. V současnosti za 3 000 Kč.
Pánská obuv adidas Nmd_R1 Primeblue
Ověřit dostupnost
3 000 3 750 Kč Sleva -20%

V těchto aktualizovaných pouličních ikonách lákají městská dobrodružství. Pružný pletený svršek těchto pánských bot obepíná nohu jako ponožka. Boost nabízí vynikající odpružení. Tvarovaná patní patka poskytuje větší stabilitu při skákání obrubníku. Ostřejší svíčky a tučné blokování doplňují atmosféru ulice. Tento výrobek je vyroben z Primeblue, vysoce výkonného recyklovaného materiálu vyrobeného částečně z plastu Parley Ocean.

Boty NMD_R1 Primeblue
Sbalte si tašku, zašněrujte a vyrazte. Městská dobrodružství lákají v těchto botách NMD_R1. Aktualizace uznávaného běžce z 80. let z archivu adidas, tyto moderní trenéry mají měkký, pružný úpletový svršek a odpružení Boost, které vrací energii pro celodenní pohodlí. Odvážná barva a zátky mezipodešev jsou výrazem, takže ať jste kdekoli, určitě se ukážete ve velkém stylu. 50% svršku tvoří textil, 75% textilu příze Primeblue. Žádný panenský polyester.
Progresivní trenéři s kořeny v běhu.
Primeblue

Krajkové zapínání
Stretch pletený svršek
Zvyšte mezipodešev
Gumová podešev

Barva: Ftwr White / Ftwr White / Ftwr White

SKU: Gz9259