sneak-a-venue.cz - originální boty

adidas Nmd_R1 Primeblue

Tento kvalitní a žádaný kus adidas Nmd_R1 Primeblue od značky s dobrým jménem adidas Originals jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách za super peníze. Produkt koupíte teď u nás za 2 400 Kč.
Pánská obuv adidas Nmd_R1 Primeblue
Ověřit dostupnost
2 400 3 750 Kč Sleva -36%

V těchto aktualizovaných pouličních ikonách lákají městská dobrodružství. Pružný pletený svršek těchto pánských bot obepíná nohu jako ponožka. Boost nabízí vynikající odpružení. Tvarovaná patní patka poskytuje větší stabilitu při skákání obrubníku. Ostřejší svíčky a tučné blokování doplňují atmosféru ulice. Tento výrobek je vyroben z Primeblue, vysoce výkonného recyklovaného materiálu vyrobeného částečně z plastu Parley Ocean.

Boty NMD_R1 Primeblue
Sbalte si tašku, zašněrujte a vyrazte. Městská dobrodružství lákají v těchto botách NMD_R1. Aktualizace uznávaného běžce z 80. let z archivu adidas, tyto moderní trenéry mají měkký, pružný úpletový svršek a odpružení Boost, které vrací energii pro celodenní pohodlí. Odvážná barva a zátky mezipodešev jsou výrazem, takže ať jste kdekoli, určitě se ukážete ve velkém stylu. 50% svršku tvoří textil, 75% textilu příze Primeblue. Žádný panenský polyester.
Progresivní trenéři s kořeny v běhu.
Primeblue

Krajkové zapínání
Stretch pletený svršek
Zvyšte mezipodešev
Gumová podešev

Barva: Core Black / Ftwr White / Grey Five

SKU: Gz9258