sneak-a-venue.cz - originální boty

adidas Exhibit B Candace Parker Mid

Tento akční a ve slevě produkt adidas Exhibit B Candace Parker Mid od značky s tradicí a dobrou pověstí adidas Originals můžete nakoupit právě nyní na našich stránkách za skvělou cenu. Na našich stránkách za 1 950 Kč.
Dámská obuv adidas Exhibit B Candace Parker Mid
Ověřit dostupnost
1 950 3 250 Kč Sleva -40%

BASKETBALOVÉ BOTY CANDACE PARKER SIGNATURE VYROBENÉ ČÁSTEČNĚ Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLŮ.
Basketbal se vyvinul v hybridní hru bez pozice. Pryč jsou časy určeného manipulátora s míčem nebo hráče na post-up – dnešní hvězdy dokážou všechno. Tyto basketbalové boty adidas mají tento záměr na paměti a poskytují vám svobodu superlehkého odpružení Lightstrike a uzamčení potřebné k řezání a změně směru při vysoké rychlosti.

Kolekce Candace Parker od adidas Basketball zdůrazňuje nadpozemskou pracovní etiku „Ace“. Barevné schéma na mezipodešvi a charakteristická grafika na popruhu paty slouží jako připomínka toho, že pokud chcete dominovat tvrdému dřevu jako Candace, musíte si dát práci od východu do západu slunce.

Vyrobeno částečně s recyklovaným obsahem generovaným z výrobního odpadu, např. z odřezků a domácího odpadu po spotřebiteli, aby se předešlo většímu dopadu na životní prostředí při výrobě původního obsahu.

SPECIFIKACE:
Běžný střih
Zapínání na krajku
Textilní svršek
Textilní podšívka
Lightstrike odpružení
Tvarovaná mezipodešev
Gumová podrážka
25 % komponentů použitých k výrobě svršku je vyrobeno s minimálně 50 % recyklovaného obsahu
Importováno
Barva produktu: Carbon / Cloud White / Core Black
Kód produktu: GZ2349